Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Xi'an VictarBio-Tech Corp

Tel: + 86-29-68643155/57/61

Faksas: + 86-29-62893262

El. paštas: helenavictar@foxmail.com

Adresas: Room2707 Tongda International Building, TangyanRoad41 #, High-TechZone, Xi'an, 710065, Shaanxi, Kinija

Maisto priedų

 • Alaus apynių ekstraktas

  Kreipkitės dabar

  Alaus apynių ekstraktas

  Alaus apyniai iš pradžių buvo pasodinti Europoje, Amerikoje ir Azijoje. Kinijoje, tai pasodinti Šiaurės Xinjiang, Shandong, Gansu ir Šaansi provincijose. Ji yra laikoma naudinga augalų, kurios gali būti išleistos į medicinos. Jis gali būti išleistos į alaus pagerinti skonį,...

 • Mėlynių ekstraktas

  Kreipkitės dabar

  Mėlynių ekstraktas

  Mėlynė yra gimtoji Šiaurės Amerikos augalas, bet dabar yra plačiai sodinami Šiaurės pusrutulyje. Tai savotiškas žolinis vaistas ir daugiausia būtų naudojami gydant tokias ligas kaip katarakta, naktinis aklumas ir didelis cukraus kiekis kraujyje. Mėlynės yra gausu...

 • Kininis Cinamonas ekstraktas

  Kreipkitės dabar

  Kininis Cinamonas ekstraktas

  Kininis cinamonas, taip pat vadinamas cajuput, yra plačiai sodinami. Be to, jis gali būti naudojamas kaip prieskonių. Jis yra veiksmingas, mažinantis kraujo spaudimą. Jame yra daug mitybos, todėl ji gali būti naudojama sveikatos priežiūros produktams gaminti.

 • Gudobelės vaisių ekstraktas

  Kreipkitės dabar

  Gudobelės vaisių ekstraktas

  Gudobelės vaisių skonio rūgštus ir šiek tiek saldus, mes galime valgyti ji tiesiogiai. Gudobelės vaisiai gali padėti žmonėms skatinti virškinimą. Gudobelė taip pat turi stiprų antibakterinį poveikį.

 • Stewia ekstraktas

  Kreipkitės dabar

  Stewia ekstraktas

  Stewia yra vienos rūšies daugiamečiai augalai su mažos ugnies ir didelis saldumas ir paprastai yra naudojamas kaip vienos rūšies priedų. Tai gali būti sodinami ir Pietų ir Šiaurės mūsų šalyje. Tačiau tai daugiausia pasodinti Jiangsu, Anhui ir Heilongjiang provincijose. Jo...

 • Laukiniai Dioskorėjos ekstraktas

  Kreipkitės dabar

  Laukiniai Dioskorėjos ekstraktas

  Balta yam yra savotiškas maitinant maistą, kad yra naudinga pagalba virškinimą. Kaip vienos rūšies tradicinės kinų medicinos, jis yra naudojamas kaip maistas ir vaistas. Tai pasodinti daugelyje provincijų Kinijos Shaanxi, Shanxi, Hebei ir kitose provincijose.

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos maisto priedų gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime jums pasiūlyti grynas natūralus, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO patvirtintas maisto priedų ir žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.
Contact Us
Xi'an Victar Bio-Tech Corp
Tel: +86-29-68643155/57/61
Address: Adresas: Kambarys 2707, Tongda International Building, Tangyan Road 41#, High-Tech zonoje, Xi'an, 710065, Shaanxi, Kinija.
Ryšių