Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Xi'an VictarBio-Tech Corp

Tel: + 86-29-68643155/57/61

Faksas: + 86-29-62893262

El. paštas: helenavictar@foxmail.com

Adresas: Room2707 Tongda International Building, TangyanRoad41 #, High-TechZone, Xi'an, 710065, Shaanxi, Kinija

Citrinvytiniai Chinensis ekstraktas

Citrinvytiniai Chinensis ekstraktas

Kininis citrinvytis vaisius yra pilnas mityba ir tai vertinga kinų žolelių medicina Kinijoje. Citrinvytiniai chinensis ekstraktas iš džiovintų prinokusių vaisių citrinvytis. Citrinvytiniai chinensis ekstraktas yra daug deoxyschizandrin, γ-Schizandrin, schizandrin, aomisin, pseudo-r-schizandrin ir taip toliau. Ji daugiausia naudojama gydant ligas kaip hepatitas, kosulys ir naktį prakaitas.

Product details

Xi'an Victar Bio-Tech Corp yra viena iš pirmaujančių Kinijos Citrinvytiniai chinensis ekstraktas gamintojų ir tiekėjų, su profesinės gamykla, mes galime pasiūlyti jums gryną gamtos, 100 % natūralūs, ekologiški, GGP, patvirtintas ir Kosher sertifikuota ISO certified citrinvytis ekstraktas, schizandra, ginkgo žemos kainos ir aukštos kokybės. Sveiki atvykę į pirkti pigūs, karštas parduoti, ir gamykla tiekti produktus iš mūsų.


Pagrindinė informacija:
Lotyniškas pavadinimas: Kininis citrinvytis
Dalis naudojama: Kininis citrinvytis vaisius
Specifikacija: 2 % iš viso Schizandrins
Išvaizda: Geltonai rudos spalvos smulkūs milteliai
CAS NR.: 7432-28-2
Bandymų metodas: iš UV
Molekulinė formulė: C24H32O7
Molekulinė masė: 432.52


Apie citrinvytis:

Kininis citrinvytis vaisius yra pilnas mityba ir tai vertinga kinų žolelių medicina Kinijoje. Citrinvytiniai chinensis ekstraktas iš džiovintų prinokusių vaisių citrinvytis.
Citrinvytiniai chinensis ekstraktas yra daug deoxyschizandrin, γ-Schizandrin, schizandrin, aomisin, pseudo-r-schizandrin ir taip toliau. Ji daugiausia naudojama gydant ligas kaip hepatitas, kosulys ir naktį prakaitas.


Funkcija ir taikymas:
1. Citrinvytiniai chinensis ekstraktas turi gerą gydomąjį poveikį infekciniu hepatitu, ji gali žymiai sumažinti alanino aminotransferazės ir remonto sugadintų kepenų ląstelėse.
2. Citrinvytiniai chinensis ekstraktas yra nuo laisvųjų radikalų atstovai, padėti sumažinti ligos ir anti-senėjimo rizika.
3. citrinvytis ekstraktas paprastai taikomos gydymo nemiga, naktį prakaitas ir kitomis kepenų ligomis.
Taikomoji programa:
Ekstraktas buvo naudojamas kapsulės, tabletės ir tepalas.

Hot Tags: Kininis citrinvytis ekstraktas, schizandra, ginkgo, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, pirkti, pigiai, maža kaina, organinių, grynų natūralių, aukštos kokybės, GMP sertifikuotos, Kosher sertifikuota, ISO sertifikuotoms, 100 % natūralus, fabrikas tiekimas, karštą pardavimui
Susiję produktai

Tyrimo

Contact Us
Xi'an Victar Bio-Tech Corp
Tel: +86-29-68643155/57/61
Address: Adresas: Kambarys 2707, Tongda International Building, Tangyan Road 41#, High-Tech zonoje, Xi'an, 710065, Shaanxi, Kinija.
Ryšių